Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Barbora

První angažmá získala Barbora v luxusním kadeřnickém salónu na pražských Vinohradech, kde jí mimo jiné skřížila cestu značka Wella professionals.

Jiskra přeskočila, a tak není divu, že zanedlouho se Bára stala součástí profesionálního týmu vzdělávací akademie známé jako: Studio Wella Praha.

V tomto prostoru Bára nabízí nejen špičkový kadeřnický servis, ale také společně s týmem studia vede odborné semináře. Především pak její autorský seminář ,,MEN CUT” a ,,SALON LIVE.“

To ovšem zdaleka neznamená, že by Bára měla ve svém repertoáru pouze kusy pro perfektní pánskou módu. Naopak disponuje i širokou škálou schopností operovat v dámském světě krásných vlasů, kde uplatňuje své invence nejen v oblasti střihu, barvy a úpravy účesu pro každodenní využití, ale i v prostředí fashion stylingu tedy pro focení, nebo modelingová mola.

Není tedy divu, že další metou kterou Bára v posledních letech neváhala pokořit byl make-up. I v této oblasti se jí začalo dařit a díky tomu dnes často vytváří vlasový styling a make-up pro nejrůznější produkce filmů a videoklipů ve spolupráci s umělci znělých jmen z celého světa.

Tento fakt jí donutil pustit se do dalšího odvětví světa make-up, který tentokrát nepojednává o zkrášlování obličeje, ale právě naopak. Řeč je o speciálních filmových maskách a efektech jako jsou jizvy či střelné, bodné a řezné rány. V neposlední řadě také zrůdné metamorfózy lidí do postav žánrů fantasy a sci-fi.V tomto směru Bára rychle získala respekt, o čemž svědčí i nedávná spolupráce s produkcí slavného seriálu The Wallking Dead.

Když jsme u zahraniční spolupráce, určitě stojí za zmínku několikaměsíční stáž v Londýnském studiu Wella, kde Bára spolupracovala s nejslavnějšímy kapacitami kadeřnického řemesla jako jsou art director Sassoon professional Mark Hayes nebo guru stylingu dlouhých vlasů Patrick Cameron.

Bára má za sebou tedy pěkný kus cesty k vrcholu kariéry, který je vzhledem k jejímu talentu, píli a cílevědomosti zřejmě velmi vysoko a není snadné si představit kdy a kde onoho vrcholu vlastně dosánhne, protože jak se zdá, nedává šanci průměrnosti či kompromisům.

Po stránce osobní je Bára vybavena entusiasmem a velmi pohodovou povahou se smyslem pro humor, proto s ní určitě stojí za to ztratit kus řeči v čase, který strávíte v křesle pod jejíma rukama. Snadno se tak Váš profesionální vztah k ní promění v pevné přátelství a k další návštěvě Vás přivede nejen touha po nové vizáži, ale budete se těšit i na milého člověka se kterým je radost spolupracovat.

 

Jan Hájek
Kreativní ředitel Studia Wella